Главная страница 1страница 2 ... страница 5страница 6




УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ

ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

НАКАЗ № 3-М
від «04» лютого 2011 року м. Ужгород
Про підсумки обласної виставки-

конкурсу декоративно-ужиткового

і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»
На виконання наказів управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 30.12.2009 року №952 «Про проведення обласних масових заходів з технічної творчості та роботи Малої академії наук серед учнівської молоді на 2010 рік», від 06.12.2010 року №927 «Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та Умов проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» від 05.10.2010 року, в м. Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 15 грудня 2010 року - 01 лютого 2011 року була проведена обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На виставку-конкурс надійшло 698 робіт із 142 закладів районів та міст області, а саме: Берегівського району (РОКЦНМ, РБДТ, Варієвської, Мужієвської ЗОШ), м.Берегова (МБШ, гімназії), Великоберезнянського району (РЦПРДЮ, Лютянської, Ставненської, ЗОШ), Виноградівського району (РЦПРД, Великопаладської, Вербовецької, Виноградівської ЗОШ №1, 2, 8, гімназії, Вілоцької, Королівської ЗОШ №1, Новосільської, Олешницької, Оноцької, Сасівської, Холмовецької, Широківської ЗОШ), Воловецького району (РЦПРДТ, Біласовицької, Верб’язької, Воловецької, Гукливської, Жденіївської, Н.Ворітської школи-інтернату, Підполозянської, Скотарської ЗОШ), Іршавського району (РСЮТ, РБДТ, Білківської, Броньківської, Довжанської, Дубрівської, Імстичівської, Приборжавської, Чорнопотіцької ЗОШ), Міжгірського району (РБДТ, СЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.Волошина), Мукачівського району (РЦДЮТ, Великолучківської, Завидівської, Лалівської, Обавської, Ракошинської, Станівської, Червенівської, Чомонинської ЗОШ), м.Мукачева (СЮТ, БШ, Мукачівської гімназії, школи-інтернату, ЗОШ №1, 7, 8, 11, 13), Перечинського району (РБДТ, Дубриницької, Т.-Пасіцької, Перечинської, Перечинської гімназії, Порошківської, Раківської, Т.Реметівської, Сімерської, Турицької ЗОШ), Рахівського району (РЦНТТ, РБДЮТ), Свалявського району


(РБШ, Свалявської гімназії, Голубинської, Дусинської, Керецьківської, Неліпинської, Росошанської, Тибавської ЗОШ), Тячівського району (РЦДЮТ, Бедевлянської, Буштинської гімназії-інтернату, Великоугольської, Вонігівської, Ганичівської, Грушівської, Дубівської, Калинівської, Кривської, Кричівської, Лопухівської, Новоселицької, Округлянської, Тарасівської, Тереблянської, Тернівської, Тисалівської, Тячівської ЗОШ №1 ім.В.Гренджі-Донського, №3 ім.Ш.Голлоші), Ужгородського району (РЦДТ, Кам’яницької, Лінцівської, Пацканівської, Руськокомарівської, Худлівської ЗОШ), м.Ужгорода (ЗОЦНТТУМ, ПАДІЮН), Хустського району (РЦНТТУМ, ЦПР, Боронявської, Вишківської, Данилівської, Заломської, Золотарівської, Ізянської, Кічерельської, Кошелівської, Крайниківської, Липчанської, Нанківської, Н.Бистрівської, Л.Полянської, Ракошської, Рокосівської, Н.Селищенської, Сокирницької, Стеблівської, Яблунівської ЗОШ), м.Хуста (МЦНТТУМ, гімназії-інтернату, ЗОШ №1, 2, 3, 4, 5, 6).

Роботи були представлені з таких видів мистецтва:



  1. Декоративно-ужиткове мистецтво:

    • художнє різьблення по дереву;

    • гончарство та художня кераміка;

    • вироби з пластиліну;

    • художнє плетіння, ткацтво;

    • колаж;

    • в’язання спицями, гачком;

    • витинання;

    • художня вишивка;

    • вишивка стрічкою;

    • народна лялька;

    • м’яка іграшка;

    • писанкарство;

    • вироби з тіста;

    • декоративний розпис, народний живопис;

    • бісероплетіння;

    • аплікація бісером;

    • паперова пластика та оригамі;

    • аплікація з паперу;

    • ізонитка;

    • лозоплетіння;

    • вироби з соломки;

    • вироби з шкіри;

    • вироби з природних матеріалів.

  2. Образотворче мистецтво:

    • графіка;

    • живопис;

    • скульптура;

    • батик.

На підставі протоколу рішення журі обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»


НАКАЗУЮ:

1. Нагородити призами та дипломами І ступеня Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді переможців обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (І місце) (додаток №1).

2. Нагородити дипломами відповідних ступенів Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді учасників обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», які зайняли ІІ-і та ІІІ-і місця (додаток №1).

3. Затвердити таблицю результатів обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (додаток №2).

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор В.Ю.Зомбор

Левляс Т.В.

66-81-28

Додаток №1

до наказу ЗОЦНТТУМ

від 04.02.2011 р.№ 3-М


ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор В.Ю. Зомбор


_________________________

Список переможців

обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»








ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО







Молодша вікова категорія

(6-10 років)







ХУДОЖНЄ РІЗЬБЛЕННЯ ПО ДЕРЕВУ







Диплом І ступеня

1.

Демеш Мартин

- вихованець гуртка початкового технічного моделювання Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «На ярмарок», керівник Теслевич М.В.;







ГОНЧАРСТВО ТА ХУДОЖНЯ КЕРАМІКА







Диплом І ступеня

1.

Мінець Дар’я

- вихованка гуртка «Кераміка» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Несе Галя воду», керівник Орос Н.М.;







Диплом ІІ ступеня

1.

Петришинець Крістіна

- вихованка гуртка «Умілі руки» Іршавської районної станції юних техніків, за роботу «Закарпатська мадонна», керівник Батрин Л.І.;

2.

Молнар Ніка, Твердоступ Настя

- вихованки гуртка «Художня кераміка» Берегівського міського Будинку школяра, за роботу «Котяча родина», керівник Бекені Г.І.;







Диплом ІІІ ступеня

1.

Біровчак Ніколетта

- вихованка гуртка «Кераміка» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Казки рідного краю «Дівчинка» керівник Ковтун О.М.;

2.

Мураль Крістіна

- вихованка гуртка «Кераміка» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Казки рідного краю «Хлопчик» керівник Ковтун О.М.;

3.

Колектив

- вихованців гуртка «Творча майстерня» Перечинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Панно «Квіти», керівник Майор Т.І.;







ВИРОБИ З ПЛАСТИЛИНУ







Диплом І ступеня

1.

Плиска Галина

- вихованка гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Колобок», керівник Олексюк Т.Г.;







Диплом ІІ ступеня

1.

Магула Наталія

- учениця 4 класу Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Барви осені», керівник Магей О.В.;

2.

Немеш Олександр

- учень 2 класу Хустської СЗОШ І-ІІІ ст. №6, за роботу «Герб м. Хуста», керівник Чаусова О.В.;







Диплом ІІІ ступеня

1.

Булина Аліна

- учениця 5 класу Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району, за роботу «Хай Вас Бог оберігає», керівник Булина В.М.;







ХУДОЖНЄ ПЛЕТІННЯ, ТКАЦТВО







Диплом ІІ ступеня

1.

Жидик Юлія

- вихованка гуртка «Макраме» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Віночок», керівник Макай М.П.;

2.

Повпа Ольга

- вихованка гуртка «Художнє плетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Дитяча сумка», керівник Томишин Ю.М.;







Диплом ІІІ ступеня

1.

Лабош Вікторія

- вихованка гуртка «Художнє плетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Хлібниця», керівник Томишин Ю.М.;

2.

Бонтлаб Яна

- вихованка гуртка «Художнє плетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Салатниця», керівник Томишин Ю.М.;







КОЛАЖ







Диплом І ступеня

1.

Огняник Лариса

- вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Іршавської районної станції юних техніків, за роботу

«Осіння композиція», керівник Ловга Л.В.;









Диплом ІІ ступеня

1.

Слісенко Люба

- вихованка гуртка «Умілі руки» Іршавської районної станції юних техніків, за роботу «Квіти нашої країни», керівник Батрин Л.І.;








Диплом ІІІ ступеня

1.

Тар Ніколетта

- вихованка гуртка «Чарівний клубок» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Метелик», керівник Вульпе С.П.;







В’ЯЗАННЯ СПИЦЯМИ, ГАЧКОМ







Диплом І ступеня

1.

Мельник Ганна

- вихованка гуртка «Рукоділля» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Виноградні грона», керівник Зеленяк Г.В.;







Диплом ІІ ступеня

1.

Гайош Анастасія

- вихованка гуртка «В’язання гачком та народної вишивки» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Бабціна наука», керівник Ільченко О.М.;

2.

Павлишинець Маріанна

- учениця 5 класу Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Квіткова мережка», керівник Гобан Г.І.;







Диплом ІІІ ступеня

1.

Мерв’як Катерина

- вихованка гуртка «В’язання гачком та народної вишивки» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Серветка «Ярило», керівник Ільченко О.М.;

2.

Соскида Олександра

- вихованка гуртка «Чарівний клубок» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Серветка», керівник Вульпе С.П.;

3.

Мештер Аліна

- вихованка гуртка початкового технічного моделювання Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Курка і курчата», керівник Теслевич М.В.;

4.

Форкош Яна

- учениця 3 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Любе літечко»;







ВИТИНАННЯ







Диплом І ступеня

1.

Костю Анна-Марія

- вихованка гуртка «Умілі руки» Берегівського районного будинку дитячої творчості, за роботу «Веселий холовін», керівник Ковач О.П.;







Диплом ІІ ступеня

1.

Попович Іванна

- учениця 4 класу Свалявської гімназії, за роботу «Аплікація», керівник Креба В.В.;







Диплом ІІІ ступеня

1.

Булеца Петро

- вихованець гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Сніжинка», керівник Лібак О.А.;

2.

Маркович Вероніка

- вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Сніжинка», керівник Лібак О.А.;

3.

Монич Богдан

- учень 2 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Квітуче дерево», керівник

Пийтер Т.І.;



4.

Пилипець Вікторія

- учениця 4 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Лебеді», керівник Пийтер Т.І.;







ХУДОЖНЯ ВИШИВКА







Диплом І ступеня

1.

Мерв’як Катерина

- вихованка гуртка «В’язання гачком та народної вишивки» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Корівка Мілка», керівник Ільченко О.М.;







Диплом ІІ ступеня

1.

Берегій Руслана

- учениця 3 класу Скотарської ЗОШ І-ІІІ ст. Воловецького району, за роботу «Декоративний кошик», керівник Шекмар М.Ю.;

2.

Ярош Олена

- вихованка гуртка «Художня вишивка» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Зайчик –побігайчик», керівник Різак М.І.;







Диплом ІІІ ступеня

1.

Івасюк Алесія

- вихованка гуртка «Рукоділля» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Котик», керівник Ілічук Н.М.;

2.

Куцин Наталія

- учениця 4 класу Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Червона шапочка»;

3.

Пінчук Ліліана

- вихованка гуртка «Юний митець» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Сніговичок», керівник Романко Л.М.;

4.

Кут Андріана

- вихованка гуртка «Народні умільці» Хустського центру позашкільної роботи, за роботу «Чарівні квіти», керівник Попович Н.М.;







ВИШИВКА СТРІЧКОЮ







Диплом ІІ ступеня

1.

Черевко Станіслав

- учень 2 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Квітуча планета», керівник

Черевко С.Д.;









НАРОДНА ЛЯЛЬКА







Диплом І ступеня

1.

Шекмар Аліна



- учениця 3 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Лялька», керівник Тербан М.Ю.;







Диплом ІІ ступеня

1.

Андрійчак Юлія

- учениця 3 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Лялька», керівник Тербан М.Ю.;

2.

Зозулич Димитрій

- учень 4 класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, за роботу «Охоронець городу»;







Диплом ІІІ ступеня

1.

Попович Ольга

- вихованка гуртка початкового технічного моделювання Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Весняночка-паняночка», керівник Теслевич М.В.;

2.

Корнута Богдана

- учениця 2 класу Великоугольської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Мій котик», керівник Корнута Т.П.;







М’ЯКА ІГРАШКА







Диплом І ступеня

1.

Плиска Оксана, Богоста Ірина

- вихованки гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Казка «Шехиризада», керівник Олексюк Т.Г.;







Диплом ІІ ступеня

1.

Йовбак Аліна

- учениця 3 класу Ключарківської ЗОШ І-ІІ ст. Мукачівського району, за роботу «Школярка Дарина», керівник Ржевська С.О.;

2.

Перец Іванна, Помернюк Валентина

- вихованки гуртка «Майстриня» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Ведмедики побралися», керівник Гера О.М.;







Диплом ІІІ ступеня

1.

Віраг Вендел

- вихованець гуртка «Умілі руки» Берегівського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Бджола», керівник Ковач О.П.;

2.

Тидір Іван

- вихованець гуртка «Художня вишивка» Воловецького районного центру позашкільної роботи і дитячої творчості, за роботу «Мишачий король», керівник Фензь М.В.;







ПИСАНКАРСТВО







Диплом І ступеня

1.

Бендак Мирослава

- вихованка гуртка «Англійська мова» Рахівського районного центру науково-технічної творчості, за роботу «Писанки», керівник Лопоногова Г.О.;







Диплом ІІ ступеня

1.

Грицак Валерія

- учениця 5 класу Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Писанка», керівник Данча М.В.;








ВИРОБИ З ТІСТА







Диплом І ступеня

1.

Горбатюк Клавдія

- вихованка гуртка «Дитячий вернісаж» Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, за роботу «Рідний край», керівник

Лях Н.С.;









Диплом ІІ ступеня

1.

Чопей Роман, Чопей Назар

- учні 1-5 класів Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Чарівна тарілочка», керівник Гренджа М.М.;

2.

Павлюк Валерія

- учениця 3 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Полонина», керівник

Лавинець М.М.;









Диплом ІІІ ступеня

1.

Колектив

- вихованців гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Воловецького районного Центру позашкільної роботи і дитячої творчості, за роботу «Натюрморт», керівник Чорней Л.В.;

2.

Вовчок Аделіна

- учениця 5 класу Хустської гімназії-інтернату, за роботу «Баба Мотря», керівник Січ В.І.;

3.

Орсаг Анна

- учениця 4 класу Буштинської гімназії-інтернату Тячівського району, за роботу «Мій котик», керівник Рущак О.В.;







ДЕКОРАТИВНИЙ РОЗПИС,

НАРОДНИЙ ЖИВОПИС







Диплом І ступеня

1.

Куца Оксана

- учениця 4 класу Порошківської ЗОШ І-ІІІ ст. Перечинського району, за роботу «Жар-птиця», керівник Микульця Д.О.;







Диплом ІІ ступеня

следующая страница >>
Смотрите также:
Наказ №3-м від «04» лютого 2011 року м. Ужгород Про підсумки обласної виставки конкурсу декоративно-ужиткового І образотворчого мистецтва «Знай І люби свій край»
646.2kb.
6 стр.
Конкурсі туристичної пісні «У колі друзів» На виконання обласної «Програми розвитку туризму та краєзнавства в Дніпропетровській області на період 2000-2012 років»
19.87kb.
1 стр.
Наказ №261 Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування
64.98kb.
1 стр.
Конкурсу "Учитель року 2012" На виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "
47.35kb.
1 стр.
Наказ №81-но м. Хмельницький Про підсумки ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2010-2011 навчальному році
85.27kb.
1 стр.
Наказ № про стан викладання та рівень навчальних досягнень з образотворчого мистецтва та музики
55.84kb.
1 стр.
Наказ №331 по відділу освіти Васильківської райдержадміністрації від 28. 11. 2011 р. Про підсумки проведення районного конкурсу „Кращий музичний керівник днз
56kb.
1 стр.
Наказ №93 від 01 лютого 2012 року Про розроблення Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня На виконання статті 15 Закону України Про загальну середню освіту
231.46kb.
1 стр.
Додаток до рішення обласної ради від 21 грудня 2011 року № звіт про виконання Спільної обласної програми сприяння
168.06kb.
1 стр.
Наказ №395 Про організацію роботи з підготовки учнів до ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
89.84kb.
1 стр.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 грудня 2011 року м. Тернопіль №1091 Про організацію та проведення
143.13kb.
1 стр.
Розпорядження від 14 лютого 2012 року №44 Про затвердження плану заходів щодо запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та
162.14kb.
1 стр.